کنترل سطح مخازن بیسیم

کنترل سطح مخازن بیسیم

دستگاه Tele – Combo تکنولوژی جدید گروه R & D شرکت کنترل که با بهره گیری از بالاترین متد روز دنیا طراحی شده است سیستمی است که برای دسترسی به اهداف تله متری و تله کنترل مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم تله کمبو دارای یک فرستنده و یک یا چند گیرنده می باشد و از جمله مهمترین کاربردهای آن استفاده در صنعت آب و کنترل سطح مخازن و جلوگیری از سرریز شدن مخازن می باشد. در این سیستم همزمان از دو تکنولوژی رادیویی و مخابراتی (GSM) استفاده شده است.

سیستم در شرایطی که نیاز به استفاده از شبکه مخابراتی را صلاح بداند از تکنولوژی voice برای ارتباط با گروه خود استفاده می کند که در سیستم های GSM این عمل از طریق پیامک صورت می گیرد که در مواقعی که با توجه به فصول و جمعیت روستا یا شهر گاهاً به زیر مجموعه های سیستم ( salve ) نمی رسد که این مورد در دستگاه combo به طور کامل رفع شده است ، ضمن اینکه سیستم در حالت عادی برای ارتباط با گروه از باند رادیویی بهره می گیرد و فقط در موارد اضطراری از باند مخابراتی استفاده خواهد نمود. در حالتی که گزینه Alarm روی دستگاه فعال باشد به هر دلیل که سطح مخزن کم شود ( مثلاً قطعی برق در ایستگاه پمپ ) دستگاه سریعاً آلارمی را برای افراد لیست ارسال خواهد کرد تا از خالی شدن مخزن و بی آبی جلوگیری کند.

  • نام: کنترل سطح مخازن بیسیم
  • گارانتی: یکسال پس از فروش
  • قیمت: تماس بگیرید
مشخصه توضیحات
فرکانس کاری رادیویی(VHF) 560-360
فرکانس کاری مخابراتی (GSM) Dual band (1800-900)
TX POWER 2WAT 950/850 MHZ25-5-w
بدنه دستگاه فلزی – پلاستیکی mm60×185×130
منبع ورودی 1Amp/220VAC گیرنده - 24-12 VDC فرستنده
محافظت شده در برابر ولتاژهای بالا
تغذیه باطری 15-11.5 VDC
مدار شارژ باطری 12-1.2AHr
سلول خورشیدی 20W-12VDC/1.5Amp
مدار تغذیه داخلی مبدل DC/DC

بهره گیری از دو باند رادیویی و مخابراتی

سرویس APN

شرکت کنترل انرژی با تمام اپراتورهای مخابراتی ایران کنسرسیومی منعقد نموده و از این نظر می تواند به مشتریان اطمینان خاطر دهد که همواره از سرویس امن داده و ارتباط برخوردار خواهد بود.

شبکه توسعه یافته (DNP3.0)

در شرایطی نیاز است با توجه به تعداد زیاد ایستگاه و تعداد I/O ها نیاز به نرم افزاری برای کنترل ، اندازه گیری ، گزارش گیری از ایستگاه می باشد. تکنولوژی Tele – Combo علاوه بر امکان ارتباط با نرم افزارهای مختلف scada (lxdeveloper, wonderware, citect,…) می تواند اطلاعات را بر روی سرور خود شرکت کارفرما ارسال نماید تا با استفاده از نرم افزار تله متری شرکت کنترل انرژی که برای این هدف طراحی شده است اقدام به آنالیز و ارسال فرامین و دریافت گزارش و تنظیم نقاط رنج کار سیستم و ... نماید.